вівторок, 29 березня 2016 р.

"Все починається з любові"


У Городищі-Другому відбулося цікаве дійство під назвою «Все починається з любові». Ідея організувати цей захід належить Городищенському сільському голові Світлані Соколюк та місцевим творчим особистостям. Вони вирішили зробити особливе свято для подружніх пар, які спільно прожили 20, 30, 50 і більше років. Сьогодні значення сім'ї неоціненне. Адже від стану охорони родинного вогнища, материнства, дитинства та батьківства вирішальною мірою залежить не тільки особисте благополуччя окремої людини, а й життєва міць народу та України. Ведучою цього свята виступила бібліотекар Галина Панасюк. Тож, на захід в сільську бібліотеку завітали сімейні парні, які цьогоріч відзначають ювілейну дату.


Більше 50 років живуть у парі Антон Андрійович та Лариса Василівна Мазурки. Понад 30 років у парі й переконливо долають життєві висоти Іван Васильович та Ліза Іванівна Максимчуки та вчителі Городищенської школи Микола Васильович та Раїса Петрівна Сидорчуки. Наступного року навесні відзначатимуть перлове весілля подружня пара Леоніда Петровича та Валентини Миколаївни Богунів. Прикладом порядності, взірцем стосунків у сім'ї городищани вважають Михайла Анатолійовича та Валентину Пилипівну Андріюків, подружнє життя яких наближається до ювілейної дати. Третій десяток літ подружнього життя розміняли Леонід Олексійович та Оксана В’ячеславівна Ковальчуки. А ось наймолодшою парою на святі виявилися Андрій Андрійович та Аліна Василівна Сироватки, які спільно у шлюбі прожили 8 років.
Із щирими зиченнями до присутніх звернулася Городищенський сільський голова Світлана Соколюк, яка побажала присутнім довгих літ життя, злагоди та добробуту в родинах, а також всіляких гараздів. Музичне зичення дарували подружнім парам завідувачка дитячим закладом «Росинка» Ольга Гуска та музичний керівник Інна Федорусь. Власні ліричні поезії декламувала директор будинку культури Людмила Мороз, а цікаві притчі про кохання читала директор школи Інна Кундлея та інші.
На завершення урочистості звучали слова вдячності тим, хто приєднався до проведення свята, а також усім людям, чиї серця повняться добротою та щирістю.

Немає коментарів:

Дописати коментар