вівторок, 20 лютого 2018 р.

Хто вмирає в боротьбі - в серцях живе повіки

     В Городищенській бібліотеці було проведено вечір пам’яті "Хто вмирає в боротьбі - в серцях живе повіки", присвячений Дню пам’яті Героїв Небесної Сотні. Бібліотекар Галина Панасюк та директор будинку культури Лариса Мороз розповіли про події на Майдані, про мирну акцію студентів, про їх жорстоке побиття.
    Серед учасників Майдану був і наш односельчанин 19-річний Тарас Герасимюк. Що таке криваве жало війни відчув не зі слів. Тарас був солдатом резерву батальйону оперативного призначення імені Героя України генерала Сергія Кульчицького. Він був старший стрілець-навідник. Не раз дивився смерті в очі, але не злякався, а ще більше у своєму серці укріпив тверду віру в перемогу, у свободу та незалежність рідної України.

     Страшна трагедія, що трапилась 5 січня 2015 року в районі Артемівська Донецької області, болем пронизала серця українців. В аварії загинуло 13 військовослужбовців. Серед них був і наш відважний односельчанин - Тарас Герасимюк.
    Учасники заходу  хвилиною мовчання вшанували пам’ять нашого Тараса, Героїв Небесної Сотні, Революції Гідності і Героїв АТО. Лариса Мороз прочитала свій власний вірш, присвячений пам’яті Тараса Герасимюка. На заході були присутні тато і бабуся Тараса - Павло Ярославович і Ганна Пилипівна. Всі разом положили квіти до Меморіальної дошки нашого відважного односельця.


Немає коментарів:

Дописати коментар